Післяматчева прес-конференція Юрія Вернидуба

Динамо Київ 25 Лютого, 21:52 4562
Післяматчева прес-конференція Юрія Вернидуба | 19-27
Наставник «Зорі» прокоментував поразку від «Динамо».

«Заслужена перемога для «Динамо». Все, що сталося, беру на себе. Можливо, був прорахунок в підготовці, може бути варто було прилетіти за тиждень до матчу, готуватися в Запоріжжі. Ми ж прилетіли напередодні. Рік тому зіграли вдало у Львові. У цьому році - ні. Значить, моя помилка.

Нічого не віщувало, що буде такий результат. Перший гол пропустили після хорошої контратаки. У нас був момент, але Будковський не влучив по м'ячу. Пішла контратака - пропустили, недопрацювали в обороні. Другий гол - не може одна людина обігравати чотирьох і виконувати удар, з точки в точку. Вся команда винна, всі голи такі, що команда припустилася помилок.

Чому беру на себе? Сенс говорити, що винен той чи інший, якщо нам 3 березня грати з «Ворсклою»? Хоча рахунок не по грі. 5:0 - залетіло все, що залетіло. Другий тайм був нервовим через великий рахунок 0:3 після першого тайму. Тому практично кожна атака динамівців несла в собі загрозу нашим воротам. Думаю, тут більше психологія будь-якого з футболістів. Шукати винних я не хочу».