Георгій Цитаїшвілі: «Поки що не вважаю, що маю місце в першій команді»

Динамо Київ 26 Лютого, 12:54 1364
Георгій Цитаїшвілі: «Поки що не вважаю, що маю місце в першій команді»
​Півзахисник «Динамо» Георгій Цитаїшвілі вийшов на поле у другому таймі матчу проти луганської «Зорі». Після гри він поділився враженнями від поєдинку:

- Поки що не вважаю, що я маю місце в основній команди, а лише виходжу на заміну, а часом і не потрапляю до заявки. Коли гратиму у складі постійно, тоді можна буде сказати, що я в першій команді.

- «Динамо» забило багато мячів завдяки активній грі на флангах. Чи легко вам було виходити на поле, відчуваючи, що «Динамо» має перевагу на вашій позиції?

- Завжди легше, коли вже здобуто перевагу в рахунку. Входити у гру було неважко, тим паче, що всі мене підтримували. Крім того, наші захисники підключаються до атак, тому нам, крайнім півзахисникам, значно легше грати, адже у нас завжди є більшість попереду.

- Кілька днів тому ви провели поєединок проти «Ювентуса» в Юнацькій Лізі УЄФА, чи додала вам мотивації впевнена перемога?

- Тоді я ще не знав, що гратиму сьогодні. Неважливо, у якій команді я граю – потрібно завжди діяти на максимумі. Мене взяли в першу команду, я підготувався і зіграв проти «Зорі».

- Учора в поєдинку проти дубля «Зорі» під час виконання кутового ви отримали курйозну травму і навіть не вийшли на поле після перерви. Наскільки серйозним було ваше ушкодження?

- Моя заміна була пов’язана не з травмою. Так, було боляче, але мене замінили, щоб я підготувався до сьогоднішньої гри. А взагалі там просто була причина в полі, я послизнувся і ударив у землю – на щастя, нічого страшного, усе добре.