Юрій Мороз: «У Супряги певні проблеми зі здоров’ям»

Динамо Київ 1 Березня, 16:29 1331
Юрій Мороз: «У Супряги певні проблеми зі здоров’ям»
Наставник «Динамо» U-21 Юрій Мороз прокоментував перемогу своїх підопічних над чернігівською «Десною» (8:0).

- Звісно, рахунок на табло відображає сьогоднішні дії футболістів на полі, особливо підсилили гру заміни. Вийшли молоді хлопці, покращили гру в атаці та досягли такої хорошої, впевненої перемоги.

- Чи незвично бачити «Динамо» у статусі гостей у клубному манежі? Наскільки правильним було рішення перенести гру на динамівську базу?

- Розмова стосовно місця проведення матчу проходила тижні зо два тому, адже в цей період погодні умови можуть бути цілком непередбачуваними, і саме проведення гри могло бути під питанням. Ми висловили побажання провести її в нашому манежі, гарантувавши таким чином принаймні те, що в будь-якому випадку вона відбудеться. Сьогодні вдень ішов і дощ, і сніг, тож краще було зіграти у приміщенні. Якщо говорити безпосередньо про гру, а не про результат, то її доречніше було провести саме в манежі.

- Як можете прокоментувати гру молодих футболістів, зокрема, іменинника Надольського та автора дубля Ваната?

- Зростає хороша зміна, хлопці стараються, додають, мене, як тренера, радує їхня конкурентоспроможність. Добре, що чудово працює і клубна академія, і юнацька команда, і молодіжна. Це лише плюс для основної команди. Якість гравців у всіх динамівських колективах висока.

- З чим повязана відсутність Супряги в заявці?

- У нього є певні проблеми зі здоров’ям, і ми вирішили його поберегти.