Роман Безус: «Заради збірної України відмовився від кращих умов у другому дивізіоні Туреччини»

Збірна України 5 Березня, 21:54 1150
Роман Безус: «Заради збірної України відмовився від кращих умов у другому дивізіоні Туреччини»
Український півзахисник «Гента» Роман Безус, який після довгої перерви отримав виклик до збірної України, розповів про свої справи в Бельгії.

- Перед переходом в «Гент» ви казали, що не поїхали до Туреччини, бо сподівалися на повернення до збірної України. Чи правда це?

- Так, збірна має для мене велике значення, це велика честь. Коли приїжджав президент турецького клубу з другої ліги та пропонував гроші, вдвічі більші, ніж у мене в Бельгії, я відмовився. Подумав і вирішив, що не поїду.

- Які у вас враження від переходу в «Гент», де ви вдало стартували? Які завдання ставляться перед командою та перед вами?

- «Гент» - команда більш статусна, з кращою інфраструктурою, з більшими амбіціями. Крім того, місто більше подобається мені та моїй родині. Загалом, всі основні моменти склалися. Досить важливо, що в місті є футбольна школа, де буде займатися мій син.

- А що головне у вас побачив головний тренер команди? Чому він запросив вас у «Гент»?

- Я не дуже люблю говорити про себе, коментувати свої кращі сторони. Мені здається, що керівництво «Гента» аналізувало мою гру. Мені розповідали, що дивилися мої старі ігри, які я провів ще в Україні.

- Дебют вийшов - краще не придумаєш: відразу забитий гол і порятунок команди від поразки? Як зараз почуваєтеся в команді?

- Так, перші ігри я провів на емоціях. Ще майже не знав своїх партнерів. Але вийшло супер, і вболівальники відразу полюбили. Зараз вже взаєморозуміння налагоджується, адаптація проходить добре. Але я ще в процесі переїзду в Гент. Звичайно, і хлопці-українці - Яремчук і Пластун, допомогли мені в перші дні. Утрьох ми в основному і спілкуємося, і намагаємося допомагати один одному.

- Як оцінюєш відбіркову групу до Євро-2020?

- Всі розуміють, що група непроста, але стоїть завдання виходу на Євро, тому буде сподіватися, що ми це завдання зможемо вирішити, - розповів Безус в ефірі «Циганик Live».