Ігор Циганик: «Сумніваюся, що «Динамо» зіграє в п'ять захисників»

Динамо Київ 6 Березня, 11:37 938
Ігор Циганик: «Сумніваюся, що «Динамо» зіграє в п'ять захисників»
В ефірі Footballhub журналіст поділився думками про те, яку тактичну схему може обрати Олександр Хацкевич на матч із «Челсі».
- Чи може «Динамо» зіграти проти «Челсі» в п'ять захисників? Може. Але я думаю, що це буде дуже ризиковано, адже така тактика передбачає, що контроль над м'ячем буде у команди суперника.

А якщо «Челсі» д ати контроль над м'ячем, то вони можуть розірвати будь-який захист - хоч став п'ять, шість або сім гравців. Потрібно грати проти них агресивно, брати контроль над м'ячем і пробувати нав'язати свою гру. Але тільки не віддавати їм ініціативу. Інакше англійці себе будуть відчувати дуже комфортно.

Тому я сумніваюся, що «Динамо» зіграє в п'ять захисників. Швидше, традиційно в чотири захисники гратимуть і постараються не програти середину поля. Потрібно буде вибігати в контратаку, робити, в першу чергу, швидкі ривки крайнім хавам і форварду.

Русину дуже важко доведеться працювати попереду, адже йому потрібно буде виконати величезний обсяг роботи і шукати вільний простір.Якщо все це команда зможе зробити, то є шанси зачепитися за хороший результат перед домашнім матчем.