08/03/2019 19:45 315

​«Челсі»: ФІФА ставиться до нас непослідовно в порівнянні з іншими клубами

«Челсі» виступив з офіційною заявою у зв'язку з рішенням апеляційного комітету ФІФА не призупиняти дію заборони на реєстрацію нових гравців до завершення процесу оскарження.

«Ми діяли згідно з правилами і вже повідомили ФІФА про намір оскаржити рішення і санкції дисциплінарного комітету. З точки зору процесуальної справедливості та швейцарського законодавства право клубу на апеляцію має бути надано до того, як будь-яке покарання набуде чинності.

Наскільки нам відомо, у всіх попередніх випадках, коли ФІФА накладала заборону на реєстрацію нових гравців, також було прийнято рішення призупинити дію санкцій до завершення процесу апеляції. У такому випадку ми вважаємо, що до «Челсі» ставляться непослідовно в порівнянні з іншими європейськими клубами.

Ми розглянемо наші подальші дії, як тільки отримаємо письмові обґрунтування цього рішення від ФІФА. Клуб бере до відома заяву Апеляційного комітету про те, що він має право подати апеляцію в CAS. Водночас ми продовжимо повну співпрацю з футбольною владою», - йдеться в повідомленні «Челсі».
Читайте першими новини про світовий футбол на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше