Новий етап у кар’єрі. Василь Кравець вже зарекомендував себе в Прімері

Футбол України 10 Березня, 10:48 724
Новий етап у кар’єрі. Василь Кравець вже зарекомендував себе в Прімері
Українець прогресує з кожним днем, і це неможливо не помітити.

Василь Кравець третій матч Прімери поспіль виходить у стартовому складі. Здається, що українець, який перебрався в Леганес взимку, вже адаптувався до нового для себе рівня. І статистика Wyscout це підтверджує.

Проти Валенсії Кравець найчастіше серед усіх партнерів (разом із Мікелєм Везгою) брав участь у боротьбі в обороні (10 разів), здійснив і найбільше перехоплень (5, такий ж показник і у Аллана Ньома). Проти Леванте кількість перехоплень зросла до 6, хоча українець вже не був лідером за цим критерієм.

Нічого страшного: не потрібно постійно перебувати на перших місцях в команді, аби вважатись її важливою складовою. Кравець діє агресивно та незручно для супротивників: 9 підборів (3 на чужій половині) проти Валенсії, 9 (2) проти Атлетико та 5 (1) проти Леванте.

Причому Василю важко протистояти як внизу, так і на другому поверсі: дві виграні дуелі в повітрі з 3-х проти Валенсії, дві з 3-х проти Атлетико та дві з 2-х проти Леванте. Кравець – непоступливий футболіст, і команди іспанської Прімери зараз відчувають це на собі.

Безумовно, лише завдяки успішним діям в захисті Кравець не мав би стабільного місця в основі. Гра на атаку також є істотним аспектом, до того ж Василь за час своєї кар’єри за кордоном суттєво покращив якість кросів.

Проти Леванте українець тричі подавав у карний майданчик (двічі успішно, найбільше серед партнерів), двічі віддав пас під удар (другий-третій показник в команді; коефіцієнт очікуваного асисту хА склав 0,62). Ще одного разу Кравець віддав під удар проти Валенсії, де також здійснив 6 передач із просуванням м’яча вперед (67% точності).

Ще одну передачу під удар українець віддав у грі з Атлетико. А от подач у карний майданчик в тій ж зустрічі він здійснив вже 6 (4 успішних; найкращий показник в Леганесі як за кількістю спроб загалом, так і за кількістю точних подач), 10 разів спробував віддати передачу з просуванням м’яча уперед (70% точності).

Подачі команди Кравця проти Атлетико. У Василя 14 номер

Ще один важливий момент: проти Атлетико Кравець 4 рази пішов у обіграш, двічі досягши свого (третій показник в команді), а також здійснив одне забігання з м’ячем. Він бере ініціативу на себе та загострює, причому це стало особливо помітно саме в тому матчі, де індивідуальні рішення футболістів в атаці виходили на перший план.

Василь продовжує розвиватись та рухатись крок за кроком угору. Він прогресує, і це головне.