Артем Франков: «Слава Богу, що вистачило совісті випустити Сідклея​ в основі»

Динамо Київ 10 Березня, 20:02 3730
Артем Франков: «Слава Богу, що вистачило совісті випустити Сідклея​ в основі»
Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков для 1927.kiev.ua прокоментував розгромну перемогу киян на «Арсеналом-Київ» - 4:0.
— Ми побачили, що матчі «Динамо» із «Челсі» та «Динамо» проти «Арсенала-Київ» – це протистояння із двох різних планет. В четвер ми в цьому переконалися. Думаю, що в матчі-відповіді проти «Челсі» не варто міняти Шабанова на Кадара. Артем своє місце в основі завоював, на відміну від Тамаша.

Найголовніший позитив гри проти арсенальців - слава Богу, що вистачило совісті випустити Сідклея в основі. Ну, що, є незадоволені його грою? Хтось скаже, що він погано зіграв, недостатньо відпрацьовував в обороні, в порівнянні із Вербичем та Буяльським? Не розумію, чому Сідклей вперше з'явився на полі під завісу матчу із «Челсі». Чому не використовувати таку зброю?

Вихід Бущана в основі? Не розумію таку ротацію воротарів. Бойко не міг втомитися, відстоявши два тайми з «Челсі». Можливо, це як жест від Олександра Хацкевича, що він розраховує на Григорія. Що ж, і таке може бути.