Герой футбольного дня. Сідклей

Динамо Київ 11 Березня, 12:45 1620
Герой футбольного дня. Сідклей
За підсумками матчу «Динамо» – «Арсенал-Київ».

Безперечно, матч проти «Арсенала-Київ» – не те лекало, котрим можна вимірювати конкурентоздатність гравців «Динамо». Проте в контексті Сідклея ситуація вималювалася завдяки маленьким штрихам з кожного поєдинку. Можна твердити, що серед літніх придбань Краснікова і його скаутської служби саме Сідклей є найкориснішим для «Динамо» ресурсом.

Його гол у ворота «Арсенала-Київ» в матчі 21-го туру УПЛ – прикраса ігрового дня. Хоча тут варто на ситуацію дивитися ширше і відзначати не лише цей маневр бразильця, а й загальну користь, котру Сідклей приніс «Динамо». Відсутність Вербича не відчувалася, а Миколенку було з бразильцем працювати так само комфортно, як зазвичай – і зі словенцем.

Про Сідклея потрібно згадати і за підсумками провально-жахливого поєдинку «Динамо» з «Челсі». Як-не-як, але вихід бразильця хоч трошки освіжив гру киян і на полі з'явився чи не єдиний гравець, хто не боявся брати на себе ініціативу, зустрічатися з м'ячем і хто не пласував перед іменитими, але доволі флегматичними в той вечір, суперниками. Сідклей точно не завадив би «Динамо» в основному складі того поєдинку.

Добре, що Хацкевич розраховує на цю опцію, адже епідемія травм нападників вимагає від тренерського штабу раціонального використання всіх наявних ресурсів. Сідклей може успішно закривати фланг півзахисту, тоді як Беньямін Вербич гратиме на позиції нападника – там, де непоганий матч проти київського «Арсеналу» провів Денис Гармаш. Загалом ситуація є дуже неприємною для тренерів «Динамо» (коли доводиться вигадувати велосипед), але саме в таких умовах загартовується характер і розкриваються раніше нерозвідані можливості.

Підсумовуючи все вищесказане, треба зауважити, що Сідклей навряд чи є помітно сильнішим футболістом від доморощених динамівців, проте це і не промах селекційної служби. Це ресурс, котрий здатен допомогти команді у складних ситуаціях, чого не скажеш про Буено чи Че Че.