В'ячеслав Заховайло: «Один із гравців команди чемпіонату Хорватії був оштрафований за те, що захворів на ангіну перед вирішальними матчами»

Динамо Київ 11 Березня, 21:58 1235
В'ячеслав Заховайло: «Один із гравців команди чемпіонату Хорватії був оштрафований за те, що захворів на ангіну перед вирішальними матчами»
Футбольний агент В'ячеслав Заховайло прокоментував для 1927.kiev.ua перемогу «Динамо» над «Арсеналом-Київ» (4:0).
— Такі матчі нікому не потрібні. Гру такого рівня просто неприємно дивитися. Це просто знущання над футболом.

Таке враження, ніби хлопці із Гідропарку намагалися протистояти професійній команді. Так грати в футбол не можна. Що тільки воротар там чудив. Так смішити людей - ти ж граєш на рівні УПЛ!

В чемпіонаті України майже не залишилося команд, які можуть «впиратися» в боротьбі із грандами. УПЛ потрібні гравці класом вище, щоб за ними «підягувалися» наші молоді футболісти, росли і набиралися досвіду. Наших футболістів в Європі одиниці. Там вже «розкусили» з ким мають справу.

У Кенджори та Вербича ангіна під час сезону? Був свідком, коли один із гравців команди чемпіонату Хорватії сказав, що захворів на ангіну перед вирішальними поєдинками чемпіонату. Він був переведений в дубль і коли прийшов тренуватися на наступний день, був оштрафований.

Як потрібно готуватися і слідкувати за собою, щоб захворіти на ангіну? Осуджувати не прийнято, всяке буває, але я такого не розумію. Ти підходиш до головних матчів сезону, де можеш проявити себе на фоні сильних суперників і в тебе ангіна...

Розмовляв Микола Тимощук