​Перед поїздкою до Києва фанатам «Челсі» дали інструкцію з приводу вживання алкоголю

Динамо Київ 12 Березня, 10:11 1638
​Перед поїздкою до Києва фанатам «Челсі» дали інструкцію з приводу вживання алкоголю
Офіційний сайт консульства Великобританії в Україні оприлюднив пам'ятку для своїх громадян, які планують відвідати матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги Європи «Динамо» - «Челсі».

Крім традиційних і поширених по всьому світу порад, а також важливих лінків на сайти різних служб в Україні, які допоможуть гостям відчувати себе в Києві комфортно, укладачі дали майбутнім гостям кілька цікавих, на наш погляд, порад.

Паспорт - при собі!

По-перше, кожен гість, на думку укладачів пам'ятки, зобов'язаний завжди мати при собі паспорт. «Поліція може проводити паспортні перевірки іноземних громадян. Вам необхідний ваш оригінал паспорта, оскільки ніякий інший документ не може надати інформацію про ваш правовий статус в Україні. Поліцейські повинні представитися (ім'я, посада, звання, причина перевірки особистості) і представити документ, що підтверджує їх службове становище».

Не провокувати киян!

По-друге, англійським уболівальникам настійно рекомендується детально ознайомитися з поточною політичною ситуацією в нашій країні. «Потрібно бути в курсі поточної політичної ситуації в Україні (зокрема, напружених відносин між Україною і Росією) і уникати будь-яких дій або скандувань, які можуть викликати ворожу реакцію з боку місцевих фанатів».

Скрізь небезпека!

По-третє, гостям потрібно бути весь час напоготові. «Остерігайтеся кишенькових злодіїв і злодіїв сумок в аеропортах, на вокзалах, навколо центральної частини міста, на стадіоні і в громадському транспорті. Тримати цінні речі і гаманець потрібно подалі від сторонніх очей».

Враховувати міцність місцевого алкоголю!

По-четверте, укладачі попереджають охочих до дешевого алкоголю британців. «Вживання алкоголю заборонено в громадських місцях (крім ресторанів і барів). Місцевий алкоголь міцніше, ніж англійське пиво. Врахуйте це».

До слова, в цілому пам'ятка не містить жахів. Хоча... «Більшість поїздок в Україну проходять без проблем. Однак були випадки хуліганських нападів на іноземних громадян. В тому числі, на футбольних фанатів».

Додамо, що матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги Європи «Динамо» - «Челсі» відбудеться в четвер, 14 березня, на київському НСК Олімпійський.