17/03/2019 18:40 1568

​Суркіс - найстарший мільйонер України

Батькові президента київського «Динамо» Рахмілю Суркісу 99 років.

За підсумками деклараційної кампанії-2018, Державна фіскальна служба нарахувала в Україні 4 817 мільйонерів. Найстаршому з них 99 років. Про це повідомила прес-служба ДФС.

Схоже, найстаршим мільйонером України є Рахміль Суркіс - батько президента київського «Динамо» Ігоря Суркіса та Григорія Суркіса. Рахміль Давидович народився 10 грудня 1919 року (!), зараз йому 99 років.

«Не дивлячись на поважний вік, у нього ясний розум і прекрасна пам'ять. Він може розповісти найдрібніші деталі подій, які відбулися з ним 50, 70 або 90 років тому. Також багато в чому завдяки йому Григорій та Ігор в дитинстві закохалися в футбол», - на правах анонімності розповів один із працівників київського «Динамо», який спілкується з Рахмілем Суркісом.

За власним визнанням Рахміля Давидовича, він уже 62 роки є фаном київського «Динамо», і з тих пір пропустив лише один домашній матч команди - захворів на грип.

Sport Arena направила запит до Книги рекордів Гіннеса, чи є Рахміль Суркіс найстаршим із нині живих мільйонерів на нашій планеті. Ще кілька років тому пальму першості в цьому рейтингу утримував американець Девід Рокфеллер-старший, але він пішов у кращий світ 20 березня 2017 року у віці 101 року. У разі позитивної відповіді та згоди Рахміля Суркіса буде ініційовано фіксацію цього рекорду як у Книзі рекордів Гіннеса, так і в Реєстрі рекордів України.

Читайте першими новини про світовий футбол на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше