​Півзахисник «Динамо» розповів, коли повернеться на поле після серйозної травми

Динамо Київ 22 Березня, 13:32 1772
​Півзахисник «Динамо» розповів, коли повернеться на поле після серйозної травми
Півзахисник «Динамо» Міккель Дуелунн в інтерв'ю порталу Bold.dk розповів про своє поновлення після травми.

- Моя травма? Можливо, це найважча річ, яка траплялася зі мною. Я дійсно щасливий бути в Києві, але коли ти не можеш грати в футбол, то стаєш трохи одиноким. І зі мною це сталося. Я тоді не тренувався з командою, а проводив час на велотренажері.

Я отримав травму в останньому матчі перед зимовою паузою, тому ми не грали багато ігор після цього. І я не пропустив багато матчів.

Якби подібне трапилося на самому початку сезону, то я б багато не грав. Так що, хоч я і отримав травму, але сталося це до різдвяних канікул, в більш відповідний момент.

Свої різдвяні канікули я провів в Данії, проходив курс реабілітації в Копенгагені. Я подбав про те, щоб навколо мене були друзі і сім'я, тому що футболісту в такі моменти дуже важко.

Для мене було важливо приїхати в Данію під час процесу реабілітації, тому що якби я був в Києві, де поки не розумію місцеву мову, то залишився б самотнім, і мені було б дуже важко.

Навколо мене багато людей, які підтримували мене. Було дуже важливо, що вони поруч.

Коли я повернуся на поле? Я зможу знову грати матчі через двf або три тижні. Чому ж мене тоді викликали до молодіжної збірної? Це остання репетиція перед ЄВРО-2019, а у мене було кілька вихідних, тому я зміг приїхати і тренуватися з командою, наскільки це зараз можливо. Це ще і шанс знову побачити хлопців і персонал збірної.

Я можу трохи тренуватися, але потрібно усвідомлювати наслідки. У мене було серйозне пошкодження, тому потрібно бути обережним. Але я вже деякий час тренуюся з «Динамо».