Юрій Максимов: «Головне - це психологічний стан гравців збірної. Після таких матчів, як «Динамо »- «Челсі», важко відходити»

Футбол України 22 Березня, 16:52 872
Юрій Максимов: «Головне - це психологічний стан гравців збірної. Після таких матчів, як «Динамо »- «Челсі», важко відходити»
Напередодні матчу кваліфікації до Євро-2020 Португалія – Україна Юрій Максимов пояснив ефект Роналду на прикладі «Реала» та «Ювентуса».

- Рівень Чемпіонату Португалії зовсім інший. Все одно Роналду є Роналду! В Реалі він був один, тепер Реал без нього зовсім інший. Це саме він довів і в Ювентусі. Туринці з Роналду і без Роналду – різні команди. Це людина, яка виходить і робить майже 70% успіху. Я думаю, що збірна Португалії з Роналду ще сильніша!

Натомість Юрій Максимов припускати нічого не став:

- Коноплянку не залучиш в захист. Він орієнтований на атаку. Може, ліворуч Матвієнко гратиме. А праворуч – конкуренція велика. Бутко, хоча навряд чи. Якщо Караваєва ставити, то він футболіст атакувального плану, йому важко буде повертатися. Я думаю, Шевченко – тренер з досвідом, він вирішить, кого краще поставити. Головне – це психологічний стан. Після таких матчів (Динамо – Челсі) важко відходити. Є тренер, який прийме рішення. В центрі може Бурда, чи Кривцов.

Португалія – чинні чемпіони Європи. Це вже про щось свідчить. Я думаю, що проти Португалії буде легше грати, ніж проти Люксембургу. Португалія – це великий подразник, команда вийде з настроєм на гру. А Люксембург можуть недооцінити, – констатував Юрій Максимов.