Що хочеться побачити від України в матчі проти Люксембургу

Збірна України 24 Березня, 14:26 1022
Що хочеться побачити від України в матчі проти Люксембургу
Команді Шевченка треба перемагати після вдалої гри з португальцями.

Циганков у стартовому складі

Циганков невдало вийшов у другому таймі проти Португалії, не зумівши піймати ігровий темп – таке трапляється, концентрувати увагу тут не варто. Можливо, вийди Віктор одразу в старті (а для цього були всі передумови), він би продемонстрував інший футбол.

Проти Люксембургу в динамівця буде можливість реабілітуватись. Марлос травмувався, тому Циганков просто мусить з’явитись в основному складі.

На Віктора лягає особлива відповідальність. Євген Коноплянка, як показала гра з Португалією, у поганій формі – Циганкову доведеться вмикати лідерські якості. В Динамо він готовий брати на себе відповідальність. Як щодо збірної України?

Гра Миколенка на атаку

Миколенко чудово відіграв проти Португалії, не давши розбігатись супротивникам на своєму фланзі. Віталій на рівних протистояв навіть Кріштіану Роналду, в ситуаціях 1 в 1 жодним чином не виглядавши хлопчиком для биття.

Проти Люксембургу, звісно, у Миколенка буде набагато менше захисної роботи. Основний акцент динамівцю доведеться здійснити на підключеннях уперед та кросах у карний майданчик.

І це цікавий момент. Те, що Миколенко здатен більш ніж успішно працювати в обороні, він довів. Тепер йдеться про атаку.

Дебютний гол Яремчука

Роман Яремчук кожного разу проводить дуже корисний матч за збірну, але досі не відзначився своїм першим голом у національній команді. З Люксембургом є дуже хороші шанси на те, що це нарешті відбудеться.

Причому неважливо, вийде Роман у стартовому складі чи ні. Андрій Шевченко, якщо гра піде по плану, надасть достатньо часу і Яремчуку, і Жуніору Мораєсу. Головне – скористатись гольовою нагодою.

Микола Матвієнко і перший пас

Проти Португалії у Матвієнка вистачало як вдалих, так і неприємних відрізків. Йдеться безпосередньо про перший пас: Микола міг чудово організовувати контрнаступ, швидко розвернути атаку та знайти відкритого партнера, а міг і обрізатись.

Проти Люксембургу Матвієнко знову відповідатиме за вихід в атаку. Дуже важливо, щоб він продемонстрував вдалу гру. Саме Матвієнко найближчим часом має стати заміною Ярославу Ракицькому в національній збірній, інших кандидатів немає. І Миколі по силам це здійснити – час переходити від теорії до практики.