Передматчева прес-конференція Андрія Шевченка

Збірна України 24 Березня, 20:22 1848
Передматчева прес-конференція Андрія Шевченка
Відбулася прес-конференція головного тренера збірної України Андрія Шевченка напередодні матчу кваліфікаційного турніру Євро-2020 проти Люксембургу.

— Як ви готували команду до Люксембургу фізично й морально? Чи готовий Жуніор Мораес грати в стартовому складі?

— З вибором складу ми визначимося в день гри. Сьогодні пройде підготовче тренування, подивимося, як хлопці відновлюються. У нас є втрати — у Марлоса й Артема Кравця невеликі пошкодження, тому вони поїхали до Києва й не готуються до завтрашньої гри. Загалом команда відчуває себе нормально. Проведемо ще одне тренування в якості перевірки.

— У плані мотивації лідерство збірної Люксембургу у групі має значення?

— У нас завжди підвищена мотивація. Ми розуміємо, що для виходу з групи не повинні втрачати очки. Їхали з таким настроєм і до Португалії, і до Люксембургу. У завтрашньому матчі важливо домогтися перемоги. Але Люксембург — команда, яка заслуговує на повагу. Ми дивилися її матчі. За останні кілька років ця збірна досягла успіху, вона вміє грати у футбол.

— Чи плануєте ви ротацію виконавців після матчу з Португалією?

— Як я вже говорив, у наступному поєдинку відбору однозначно будуть зміни у складі. Наше завдання — оптимально підійти до гри у плані фізичної форми гравців. У матчі з Португалією футболісти атаки виконали багато роботи, тому ми повинні оцінити їхній стан. Ті виконавці, які будуть у кращій готовності, завтра вийдуть на поле.

— У Європі кажуть, що карликів у футболі вже немає. Ви згодні з такою позицією?

— Повністю. Мені дуже імпонують команди, які, не дивлячись на брак якісних гравців, намагаються сповідувати комбінаційний футбол, грати креативно. Люксембург — одна з таких збірних.

— Питання щодо воротарської позиції. Незважаючи на впевнену гру Андрія Пятова з Португалією, чи є шанс побачити Андрія Луніна у стартовому складі?

— Повторюся, сьогодні в нас буде тренування, після якого ми визначимо склад на гру. У нашій команді кожен футболіст із заявки може з'явитися в старті.

— Який у вас план на гру?

— Я намагаюся підготувати своїх гравців до матчу. Нам потрібна перемога — це план на завтрашню гру. Ми повинні показати хороший футбол, бути агресивними й небезпечними. При цьому ми поважаємо нашого суперника.

— Чи пам'ятаєте ви свій матч проти Люксембургу в якості гравця збірної України?

— Я пам'ятаю, що грав після травми в товариському матчі напередодні чемпіонату світу 2006 року. Це позитивні спогади, тому що ми чудово виступили у фінальній частині.