Федерація футболу Португалії вважає, що Мораєс натуралізований з порушенням – Україні може загрожувати покарання

Збірна України 26 Березня, 09:45 2997
Федерація футболу Португалії вважає, що Мораєс натуралізований з порушенням – Україні може загрожувати покарання Фото: Динамо Київ від Шурика
«Синьо-жовті» можуть отримати технічну поразку в матчах відбору до Євро-2020 проти Португалії та Люксембургу через порушення правил натуралізації футболістів.

Федерація футболу Португалії вважає, що натуралізація форварда Жуніора Мораєса у збірну України відбулася з порушенням та невідповідністю критеріям, адже гравець не проживав безперервно на території України протягом п'яти років, повідомляє Mais Futebol.

Повідомляється, що представники португальців незабаром звернуться у ФІФА, щоб організація проаналізувала дотримання усіх правил під час натуралізації бразильця. Якщо організація знайде порушення, то «синьо-жовтим» буде загрожувати технічна поразка в матчах, де брав участь Жуніор.

Зазначимо, що Мораєс виступає в Україні з 2012 року, однак взимку 2017 року він покинув країну та перейшов на правах оренди до китайського Тяньцзинь Теда. Таким чином, Жуніор прожив в України безперервно лише 4 роки та 8 місяців.