Піке «запалив» на телешоу: «Скільки разів я тра**вся цього місяця? Сантьяго Бернабеу також рахувати?»

Світовий футбол 29 Березня, 14:47 1169
Піке «запалив» на телешоу: «Скільки разів я тра**вся цього місяця? Сантьяго Бернабеу також рахувати?»
Захисник «Барселони» Жерар Піке став гостем популярного іспанського телешоу «La Resistencia» на Movistar+. ‏

Тролінг ведучого

«Я знаю, що ти підтримуєш Атлетіко. У мене був шмат сітки з останнього матчу на Кальдероні, але я забув його принести, зрештою, як і футболку збірної Каталонїі. У підсумку я прийшов з порожніми руками.

Каталонське дербі

Фанати Еспаньйола – дуже творчі люди. Вони складають хороші пісні: «Піке – пе*ик», «У Шакіри є хвіст», «Батько твого сина – Вакасо». Вони все поєднюють. Я сильно регочу з цього.

Прибутки

Я не буду обирати. Я залишу більший спадок, ніж річний бюджет Еспаньйола. Це набагато більше, ніж 57 мільйонів євро.

Секс

«Скільки разів я тра**вся цього місяця? Сантьяго Бернабеу також рахувати?

Група Барселони у Whatsapp

Вона так і називається – Барса. А на фото стоїть емблема команди. Я сам створив цей чат. Так, ми дуже креативні. Туди залучені усі гравці, адже важливо створювати хорошу атмосферу. Інколи ми додаємо експертів, які підтримують Реал, кидаємо їм зображення свиней, а потім видалямо з групи. Неймар? Ні, його тут немає. У нашому колективі пі**єц яка хороша атмосфера.

Мессі

Він – знатний «троль» з дуже іронічним гумором. Інколи його жарти залишають вас без слів. Лео – цілком нормальний та сучасний хлопець. Так, він також користується Whatsapp, а не спілкується через смс-повідомлення.

Бурха Іглесіас

Він створить нам багато проблем. З віком мені стає все важче, зараз я більш жорсткий. Сподіваюсь, що наступного сезону він гратиме в іншій команді, наприклад, в Сарагосі.

Арбелоа

Якщо він повернеться у збірну Іспанії, я також це зроблю. Ми грали разом багато років.

Ібрагімовіч

Цей чувак найбільше цінує гроші. Одного дня він сказав, що гроші – не найважливіше у нашому житті. Нам просто відпали щелепи. А після паузи він додав: «найважливіше – це багато грошей». Славнозвісне фото з Іброю? Були деякі пестощі (регоче).