Маркевич розповів, чому «Динамо» повинно пройти «Шахтар» в Кубку України

Динамо Київ 30 Березня, 16:17 3762
Маркевич розповів, чому «Динамо» повинно пройти «Шахтар» в Кубку України
Вже через тиждень «Шахтар» і «Динамо» зіграють у чвертьфіналі Кубка України. Через 7 років жереб знову звів принципових суперників на ранній стадії розіграшу турніру.
«Напевно, цей матч можна вважати достроковим фіналом. До такого поєдинку у вболівальників буде підвищений інтерес, вивіска дуже хороша – «Шахтар» – «Динамо», тому, сподіваюся, буде повний стадіон.

Вже ніщо не завадить «Шахтарю» в цьому сезоні виграти чемпіонат, тому «Динамо» повинно зробити все можливе, щоб поборотися за кубок. Такий клуб, з таким ім'ям повинен щось вигравати – або кубок, або чемпіонат. Повторюся, в чемпіонаті буде складно наздогнати «Шахтар», але за кубок можна поборотися.

Коли з року в рік нічого не виграєш, звичайно, ця відсутність трофеїв турбує уболівальників. Команда в змозі перемогти «Шахтар» в кубку, в одному матчі, тут немає нічого надзвичайного. Вони повинні проявити характер і показати свою майстерність. «Шахтар» більш досвідчена команда. А на стороні «Динамо» молодість. Молоді хлопці повинні щось показувати і доводити. Тому що молоді, але їм вже по 20 років і більше, тому пора вже себе проявити», - заявив Маркевич виданню segodnya.ua.