Фран Соль - про виклик до збірної Іспанії, українську мову та рівень «Динамо»

Динамо Київ 5 Квітня, 11:36 3859
Фран Соль - про виклик до збірної Іспанії, українську мову та рівень «Динамо»
Форвард «Динамо» Фран Соль став гостем Youtube-шоу «Зе Інтерв'юер».

Про збірну Іспанії:

Чи реально, щоб мене з «Динамо» викликали у збірну Іспанії? Звичайно. Якщо ти добре граєш у такому клубі, як «Динамо», тебе можуть помітити і викликати. Якщо я піду цим шляхом, то можу потрапити до збірної.

Про матч із «Шахтарем»:

Так, я знаю про дербі між «Шахтарем» та «Динамо». Кенджора і Вербич показували мені відео про протистояння з «Шахтарем». Дербі – це дуже корисна і приємна штука. Потрібно добре зіграти проти них 7 квітня.

Про рішення переїхати до України:

Ми з дружиною завжди спілкуємося з цього приводу. Життя футболіста коротке. Дай Бог, щоб я до 40 років дограв! Ми з дружиною вирішили, що зараз хороший момент для переходу. Остаточне рішення належить мені, але до дружини я прислухаюся. До слова, вона - професійний тренер, ще й професійна стюардеса.

Про вивчення української мови:

У мене вже було кілька уроків, я хочу вивчити мову. Я знаю іспанську, англійську та голландську, так чому б не вивчити українську? Коли ти знаєш країни, де граєш, то легше адаптуєшся і завойовуєш довіру тих людей, з якими граєш. Наприклад, легше з місцевими гравцями розмовляти. Хоч кілька слів, але потрібно знати.

Про рівень «Динамо»:

Вважаю, що «Динамо» зараз на рівні «Аякса». У Голландії я грав у маленькому клубі, а «Динамо» - клуб куди більший. Тому виступи тут на більш високому рівні.

Про матчі з «Челсі»:

Я був у цей час в лікарні в Барселоні та дивився матч по телевізору. Я молився, щоб «Динамо» при 70 тисячах глядачів виграло. Але з самого початку все пішло не так, як хотіла команда. Майже кожен гольовий момент закінчувався забитим м'ячем, хоча зазвичай із чотирьох-п'яти моментів тільки один проходить. А тут таке сталося...

Про війну в Україні:

Перед тим, як приїхати в країну, збираєш певну інформацію. Я говорив з керівництвом «Динамо» про місцеву атмосферу. Вони сказали, що ніяких проблем тут не буде. Я приїхав сюди грати в футбол, дізнатися про людей, культуру. Мене не дуже хвилювали ці аспекти.

Наскільки швидко я прийняв рішення переїхати до Києва? Це не було швидким і легким рішенням для мене. Але мене зачарував клуб «Динамо» Київ. Коли я відчув добре ставлення з боку керівництва клубу... Мені особисто подзвонили, попросили мене приїхати. Для мене не важливо, де знаходиться Київ, чи йде тут війна, чи холодно тут, тому що я відчув приязне ставлення з боку керівництва клубу.

Про враження від Києва:

Київ - дуже гарне місто, він мене вразив. Я цікавлюся історією. Історією не тільки міста, а й країни, в якій я перебуваю.

Мене вразив стадіон «Олімпійський» і монумент Батьківщини-матері. Величезний монумент!