Владислав Ващук: «Хацкевич знаходиться під особливим «прицілом» вболівальників та керівництва»

Динамо Київ 6 Квітня, 13:19 736
Владислав Ващук: «Хацкевич знаходиться під особливим «прицілом» вболівальників та керівництва»
Колишній гравець київського «Динамо» відзначив 1927.kiev.ua, що вважає «біло-синіх» фаворитом чвертьфінального протистояння Кубку України.
— Враховуючи результати останніх матчів, київське «Динамо» є фаворитом цього протистояння, але протистояння киян і «гірників» завжди були непередбачуваними. Результат матчу важко спрогнозувати - це всі розуміють. Сильні суперники, незручні один для одного. Хтось говорить про фактор суддівства, але такі матчі завжди важко проходять. Велика напруга на полі, між вболівальниками. Цим і прекрасний український футбол.

Перед грою із «Шахтарем» киянам не потрібно шукати мотивацію, так само як і «гірникам» перед матчем із «Динамо». Такі матчі визначають рівень українського футболу. Звісно, якоюсь мірою, вольова перемога над «Зорею» підняла бойовий дух динамівців, але вони вже відійшли від цього протистояння і в грі із «Шахтарем» про це не будуть думати.

Олександр Хацкевич знаходиться під особливим «прицілом» вболівальників та керівництва. Йому важко, але в «Динамо» ніколи не було легко. Потрібно грати, шукати цікаві ходи, використовувати слабі сторони суперника. Очікую на динамічний і видовищний футбол.

Розмовляв Микола Тимощук