Футбол України 6 Квітня, 21:55 830
«Малага» з Селезньовим програла «Гранаді» – українець отримав середній бал у команді | 19-27
В матчі 33-го туру Сегунди Гранада мінімально здолала Малагу. Євген Селезньов відіграв другий тайм.

Чемпіонат Іспанії. Сегунда, 33 тур

Малага – Гранада – 1:0

Гол: Пуертас, 5

Вилучення: Н'Діайє, 47

Малага мінімально програла Гранаді в центральному матчі 33-го туру іспанської Сегунди, пропустивши єдиний гол вже на 5-й хвилині гри.

Євген Селезньов з'явився на полі одразу по перерві, проте не допоміг «анчоусам» уникнути поразки. Весь матч відіграв Густаво Бланко Лещук, який належить Шахтарю.

Селезньов отримав від SofaScore оцінку 6.7 – середній бал у команді. Українець завдав одного неточного удару по воротах, виграв 2 з 5 єдиноборств та віддав 8 передач (точність – 88%).

Гранада набрала 61 очко та посідає 2 місце. У Малаги 4 позиція (55 пунктів).