Артем Франков – про поразку «Динамо» в матчі 1/4 КУ

Динамо Київ 7 Квітня, 20:27 6371
Артем Франков – про поразку «Динамо» в матчі 1/4 КУ
Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков поділився з 1927.kiev.ua думками про виліт «Динамо» із Кубку України 2018/19 в протистоянні із «Шахтарем» 1:1 (4:3 пен.).
— Поразка є поразка. Тепер єдиний варіант для Хацкевича виправдатися - двічі переграти «Шахтар» в чемпіонаті України. «Динамо» потрібно було грати активніше, щоб все-таки вирвати цю перемогу. А так, ми в черговий раз побачили, що «Шахтар» і «Динамо» є рівними командами. Тепер Олександра Хацкевича будуть судити по двох матчах із «Шахтарем» в чемпіонаті. Не зовсім коректно винити тренера в поразці команди у серії післяматчевих пенальті.

Гармашеві не варто виходити в основному складі. На заміні він не встигає зробити другу жовту.

М'яч «Шахтаря» у відповідь - чистий «привіз» Кадара. Для мене велике питання, чим Кадар краще Шабанова? Де і як? Тамаш просто підставив команду. Спочатку в чемпіонаті, коли його вилучили, тепер в набагато відповідальнішій ситуації.

Щодо гри Сідклея - він дуже хороший футболіст і чудове підсилення для «Динамо». Єдине, на мій погляд, тренерський штаб не знає, як його правильно використовувати. Сідклей дружить з м'ячем, що не часто зустрічається серед наших футболістів.

Розмовляв Микола Тимощук