Святослав Сирота: «Якби Гармаш не був футболістом, то точно став би одним із лідерів ультрас»

Динамо Київ 8 Квітня, 19:23 1920
Святослав Сирота: «Якби Гармаш не був футболістом, то точно став би одним із лідерів ультрас»
Екс-президент ПФЛ Святослав Сирота поділився із 1927.kiev.ua думками про чвертьфінальний матч КУ «Шахтар» - «Динамо».
— Мені гра дуже сподобалася, як і всім вболівальникам, я думаю. Інша справа - ми програли. Це футбол і таке буває. Одне точно можна сказати - «Динамо» ні в чому не поступається «Шахтарю». Більше того, вихованці киян сильніші за вихованців «гірників». Це радує. Звісно, були помилки як у футболістів, так і, у тренерів, але, що було, те було.

До вилучення Гармаш грав добре. Взагалі, не зрозуміло, як таке може відбуватися. Денис – нормальний хлопець, але в боротьбі, часом, втрачає над собою контроль на кілька секунд. Ніби, як у стані афекту. Такі моменти нівелюють всю його цінність, як гравця. Денис завжди весь у грі, в боротьбі. Він наш - динамівець цілком і повністю. Думаю, якби він не був футболістом, то точно став би одним із лідерів ультрас. Хотілося б, щоб було знайдено вихід із цієї ситуації і Гармаш і надалі залишався гравцем «біло-синіх».

Помилки Кадара не припустимі для рівня київського «Динамо». З психологією в нього все добре. Як футболіст та гравець - не зрівняти з деякими гравцями, з якими «Динамо» вже попрощалося (не бразильцями). Вони падали, їм було все погано, торкнешся - просять заміну. Мені імпонує віддача Кадара, але рівень дещо не той.

Ми не знаємо, чому поставили бити пенальті молодих хлопців. Це рішення вплинуло на поразку і справа не в тому, що Миколенко і Шепелєв не забили. Претензій до них бути не може. Пятов на досвіді їх переграв. Хлопці мають хороший удар, але вони очікували, що Андрій буде стрибати в якийсь кут. Є багато моментів, які можуть використовувати воротарі, щоб взяти пенальті, і досвід Пятова тут пригодився.

Розмовляв Микола Тимощук