​Ігор Циганик: «Не хочу, щоб Хацкевич покинув «Динамо»

Динамо Київ 9 Квітня, 18:46 1777
​Ігор Циганик: «Не хочу, щоб Хацкевич покинув «Динамо»
Ведучий програми «Профутбол» Ігор Циганик в ефірі програмі «Циганик Live» поміркував про майбутнє Олександра Хацкевича в «Динамо».

- Керівництво клубу бачить в його роботі якісь моменти, які дозволяють співпрацювати з цим тренером. Не можу і не хочу говорити про відставку Хацкевича. Напевно, я не хочу, щоб він покидав «Динамо». Це його команда.

Помітно що «Динамо» поступово прогресує, хоча команда повинна робити це швидше. У «Динамо» з'являється характер. Звичайно, поразки не додають Хацкевичу плюсів. Все ж, на даному етапі, кияни здатні конкурувати з «Шахтарем». Думаю, що до кінця чемпіонату керівництво не робитиме якихось висновків.

Внутрішньо мені б хотілося, щоб Хацкевич зумів два рази перемогти «Шахтар». Тоді можна буде говорити, що команда боролася до кінця. Було цікаво, яким буде «Динамо» після зимової перерви. Хацкевич тоді пообіцяв, що кияни виглядатимуть інакше, порівняно з осінню. Сказати, що це сталося – я не можу, але «Олімпіакос» був пройдений. А вже потім потрапили під каток з «Челсі».

Якщо «Динамо» виграє всі матчі чемпіонату, то поступиться «Шахтарю» з різницею в одне очко. Якщо гірники десь втратять очки, то кияни можуть стати чемпіоном.