Футбол України 10 Квітня, 22:22 2601
Футболісти «Інгульця» отримали неймовірну премію після перемоги над «Карпатами» у Кубку України | 19-27
Президент футбольного клубу «Інгулець» Олександр Поворознюк не надто стримував емоцій після перемоги його команди над «Карпатами» в 1/4 фіналу Кубка України. Та й самі футболісти теж отримали нагороду.

Окрім виходу у півфінал Кубка України, де їм тепер доведеться грати проти луганської «Зорі», футболісти отримали й чималі преміальні.

«Якщо вони мені подарують такі ж емоції як після Карпат... Можете у футболістів запитати, скільки я їм дав преміальних після цього матчу. Десятимісячна зарплата. Я даю гроші під емоції», – заявив Олександр Поворознюк.

Нагадаємо, «Інгулець» у серії пенальті пройшов львівські «Карпати». Команди обмінялися голами у другому таймі. При цьому львівський клуб зрівняв рахунок на шостій доданій хвилині. А вже в екстра-таймі «Карпати» залишилися у меншості. Тепер команда з селища Петрове 17 квітня зіграє проти луганської «Зорі». переможець цієї пари вийде у фінал Кубка України.

Іншою парою півфіналістів став «Дніпро-1» та донецький «Шахтар».