Денис Гармаш - про свою 4-матчеву дискваліфікацію: «Люди прекрасно розуміють, що діється у ФФУ»

Динамо Київ 11 Квітня, 18:11 1864
Денис Гармаш - про свою 4-матчеву дискваліфікацію: «Люди прекрасно розуміють, що діється у ФФУ»
У чвертьфінальному матчі Кубка України «Динамо» - «Шахтар», який відбувся 7-го квітня, півзахисник нашої команди Денис Гармаш був вилучений з поля за агресивну поведінку після зупинки гри.

Контрольно-дисциплінарний комітет Федерації футболу України прийняв рішення покарати футболіста відстороненням на чотири матчі.

Денис прокоментував це рішення в розмові з клубними журналістами:

- На мій погляд, це дуже жорстоке покарання, вважаю, чотири матчі дискваліфікації для мене - дуже багато. Так, я розумію, що був не правий в тому епізоді, що підвів партнерів по команді, тренерів, вболівальників і дуже шкодую про це. А найприкріше - що ми програли матч по пенальті! Але у тому моменті мій удар не був настільки сильним, щоб завдати травму Мораєсу.

Згадайте, коли гравець «Шахтаря» Ісмаїлії вдарив рукою в обличчя нашого футболіста, його відсторонили усього на два матчі - це в два рази менше! А, наприклад, Тайсон майже в кожній грі відмахується від суперників ліктями або дає гравцям стусани ногами, як було в матчі з донецьким «Олімпіком», а судді не показують йому червоні картки, схоже, вони просто бояться вилучати гравців «Шахтаря»!

Я не намагаюся виправдатися чи наговорювати на когось, але ті люди, які розбираються у футболі, прекрасно розуміють, що діється в нас у ФФУ. Та я вірю, що так буде не завжди.