Холдинг 1+1 не подавав заяву на тендер трансляції матчів УПЛ

Футбол України 16 Квітня, 22:12 808
Холдинг 1+1 не подавав заяву на тендер трансляції матчів УПЛ
Журналіст Ігор Циганик в ефірі програми «Циганик Live» поділився інформацією щодо єдиного пулу УПЛ та розповів про умови тендеру.
Мав відбутися тендер. Наскільки мені відомо, на ті умови тендеру, які запропонувала Прем’єр-Ліга, претендує лише телеканал Футбол. І вони претендують не на увесь чемпіонат, а на певну частину матчів. Та сума грошей, яку запропонував телеканал Футбол, не відповідає тому рівню, який був навіть минулого сезону. Це якщо брати гроші, які заробили всі клуби.

Також Ігор Циганик розповів про умови проведення тендеру Прем’єр-Ліги:

Ми чекаємо на оголошення самих результатів тендеру. Наскільки мені відомо, група компаній 1+1 прочитала запропоновану технічну документацію і вирішила, що на таких умовах цей тендер дуже незручний. Зараз чекаємо на рішення УПЛ. Наскільки мені відомо, ті гроші, за які вони хочуть продати чемпіонат, зараз суттєво нижчі, ніж були торік. Як на це відреагують клуби? Як себе поведе Прем’єр-Ліга? Що скаже ФФУ? Оце достатньо цікаво. Клуби чекали, що прийдуть іноземні компанії, буде тут боротьба, будуть більші гроші і вони зможуть заробляти. На даному етапі офіційну суму не оголошено.