16/04/2019 23:25 955

Ігор Циганик: «Динамо» повинно мати два рівноцінних склади, а не брати Цитаішвілі, Ісаєнка або Попова, щоб заткнути ними дірку»

Ведучий «Профутболу» Ігор Циганик поділився своєю думкою про можливі літні трансфери київського «Динамо».

«Літні трансфери у «Динамо» можливі. Суперклуб завжди повинен робити трансфери для того, щоб посилити свою команду. І ротація повинна бути, хоч би яким був склад або футболісти. Потрібна постійна ротація та конкуренція в будь-якому суперклубі. Клубі, який грає на три фронти і ставить максимальні завдання.

Може бути певна кількість молодих, легіонерів і досвідчених гравців, але має бути два рівноцінних склади, щоб не думати, кого можна замінити, а не брати Цитаішвілі, Ісаєнка або Попова, щоб заткнути ними дірку. Якщо вони є футболістами основи, то ставте їх і ті цілі, які вони повинні виконувати.

Не можна говорити, що їм ще 19 років, давайте почекаємо рік-два, а потім вони будуть давати результат. Готові - ставте, ні - купуйте на їх місце досвідчених футболістів, які готові вирішувати завдання в цей момент.

Трансфери повинні бути, більш того, я впевнений, що вони і будуть. Причому, трансфери хороші. Але давайте почекаємо.

У мене таке враження, що керівництво «Динамо» зараз шукає вектор - як себе вести зараз і влітку, до чого готується - до групового етапу Ліги чемпіонів, її кваліфікації або Ліги Європи. Я сумніваюся, що «Олександрія» зможе наздогнати «Динамо», але все може бути.
Знову-таки, кого з гравців захоче або не захоче тренер. А що з Гармашем робити? Залишати або продавати. Дуже багато моментів, відповідь на які має дати чемпіонат, що завершується. І вже потім потрібно ставити завдання.

Наскільки мені відомо, селекційний відділ працює постійно, і він буде пропонувати різні кандидатури, на різні позиції. Я думаю, десь до кінця травня ми будемо знати, які лінії необхідно посилити «Динамо», а вже потім поговоримо про трансфери», - сказав Циганик в ефірі «Циганик Live».

Читайте першими новини про Динамо на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше