«Інгулець» сенсаційно вибив «Зорю» з Кубка України

Футбол України 17 Квітня, 18:10 1409
«Інгулець» сенсаційно вибив «Зорю» з Кубка України | 19-27 Фото: ФФУ
Петрівський «Інгулець» на власному полі мінімально обіграв луганську «Зорю» (2:1) та пробився до фіналу Кубка України.

На «Інгулець» чекали нервові стартові хвилини — в дебюті зустрічі міг відзначитися Караваєв, іще кілька разів гості пробивали у площину воріт. Утім, витримавши тиск, петрівці несподівано відкрили рахунок, коли Запорожець замкнув простріл Балана із правого флангу. Незабаром луганчани відповіли непоганим ударом Михайліченка — повз дальній кут.

Під кінець першого тайму господарям вдалося подвоїти власну перевагу. Щедрий виконав стандарт з правого флангу, м’яч неприємно для Філіпе вдарився о газон стадіону «Інгулець» та залетів до сітки воріт «Зорі». Підопічні Вернидуба встигли скоротити рахунок до перерви — уже в доданий арбітром час Чеберко відзначився за допомогою рикошету.

У другому таймі луганці стали грати набагато гостріше, намагаючись забити другий м’яч. Непоганий момент втратив Луньов, не влучивши у площину воріт головою, додав активності попереду після виходу на заміну Хомченовський. Якщо протягом певного часу «Інгулець» іще проводив атаки та пробивав по воротам суперників, то ближче до завершення зустрічі закрився на власній половині поля.

Наприкінці зустрічі «Зоря» продовжувала тиск — пробили Хомченовський, Сілас та Будківський, однак Ситников був на висоті. Навіть за шість доданих до другого тайму хвилин гостям так і не вдалося досягнути своєї мети у вигляді забитого голу. Останній момент у матчі мав Караваєв, який під час фінального штурму пробив трохи вище воріт. У підсумку «Інгулець» виборов право дебютувати у вирішальній стадії Кубка України.

На шляху до першого у своїй історії півфіналу представник першої ліги пройшов ковалівський «Колос» (1:0), горностаївський Мир (3:0), «Маріуполь» (3:1) та львівські «Карпати» (1:1, пен. 5:4). Луганчани удруге пробилися до четвірки кращих, попутно здолавши чернігівську «Десну» (1:1, пен. 5:4) та «Львів» (1:0).