ФФУ на порозі змін?

Футбол України 22 Квітня, 12:28 1095
ФФУ на порозі змін?
Можна без сумніву говорити, що Україна отримала нового президента. І зараз тут мова буде не про те, добре це чи погано, а про вплив, який вона матиме на український футбол.

Важливо одразу зазначити: я проти репресій і посадки інакомислячих. Я за те, щоб все було справедливо. А справедливо зараз буде провести аудит ФФУ, але не кишеньковими конторками Федерації, а солідною іноземною компанією. Особливо цікавлять процеси з будівництвом заводу штучної трави в Україні, виплата мільйону доларів компанії в ОАЕ з цього ж приводу, а також будівництво штучних полів в Україні за рахунок бюджету, а не на кошти УЄФА, котрі мали б йти на ці потреби.

Тут все дуже просто: якщо пан Павелко і його Федерація абсолютно чисті, тоді честь їм і хвала і хай працюють далі. Але якщо там присутня корупція, тоді всі мають відповідати по закону. А що точно суперечить чинному законодавству, то це суміщення посад паном Павелком, адже він одночасно є депутатом від БПП, а також головою бюджетного комітету Ради. Футбол і політика абсолютно несумісні між собою, але УЄФА поки закриває на це очі. Тому тут треба визначатися, що саме ближче пану Павелку і вже діяти відповідно до цього. Сподіваюся, що приказка «Для друзів – все, для ворогів – закон» нарешті відійде у минуле.

Єдине, що трохи турбує у цій ситуації, це те, що зараз Володимиру Зеленському не особливо до футболу. Аудит ФФУ – важлива штука, але у порівнянні з аудитом Нацбанку, Укроборонпрому та всього бюджету України, навряд чи буде стояти на першому місці. Не знаю, чи в оточенні нового президента є людина, яка любить футбол і знається на футболі. Якщо вона присутня, тоді справа швидше зрушиться з мертвої точки, а НАЗК нарешті дасть хід документам. Якщо ж ні, то доведеться ще трохи пожити без перевірки ФФУ на чесність. Але те, що вона потрібна, не викликає сумніву.

Ігор ЦВИК