«Зоря» - «Динамо». Першість U-19. Дубль Ісаєнка приносить киянам три очки

Динамо Київ 26 Квітня, 14:21 1183
«Зоря» - «Динамо». Першість U-19. Дубль Ісаєнка приносить киянам три очки | 19-27
У рамках 21-го туру чемпіонату України серед команд U-19 київське «Динамо» грало в Запоріжжі з луганською «Зорею».

Враховуючи, що луганчани перед звітним туром посідали п’яту сходинку в турнірній таблиці (до того ж маючи другий за надійністю захист у чемпіонаті, пропустивши лише 11 м’ячів), матч не обіцяв бути легким для «біло-синіх».

Але вже на 3-й хвилині підопічні Ігоря Костюка вийшли вперед, коли після закидання до карного майданчика господарів м’яч прилетів до Біловара, й центральний захисник «Динамо» з близької відстані пробив повз голкіпера.

Доволі швидко луганчанам вдалося відігратися, коли захисники не встежили за Куликом під час подачі з кутового, й нападник «Зорі» головою переправив м’яча в кут воріт. Утім, на 16-й хвилині гості знову були попереду – Єфіменко підхопив м'яча на лінії штрафного майданчика, просунувся з ним до лицьової, після чого виконав зручний навіс на голову найкращому бомбардиру «Динамо» Ісаєнку, який і переправив сферу до сітки воріт. На 35-й хвилині Євген отримав шанс зробити дубль, коли був збитий голкіпером у штрафному майданчику, але, взявшись виконувати пенальті, не зміг переграти воротаря.

Невдовзі після поновлення гри господарі вдруге в матчі зрівняли рахунок. І знову «біло-сині» не встежили у власних володіннях за Куликом, який із близької відстані поцілив у ворота після того, як Нещерет проскочив повз м’яча. Але динамівці не мали наміру втрачати очки, оскільки на п’ятки наступає донецький «Шахтар» (перед звітним туром «гірники» лише на одне очко відставали від нашої команди), і на 64-й хвилині забили, як виявилося, переможний гол. Ванат, який тільки-но з’явився на полі, поборовся на лінії воротарського майданчика, м’яч відскочив до Ісаєнка, який із кількох метрів пробив по фактично порожніх воротах, таки оформивши дубль у матчі – уже шостий (!) у нинішньому сезоні.