Динамо Київ 27 Квітня, 15:18 1511
Дубль Булеци, красивий гол Петрусенка і нереалізований пенальті Супряги. «Динамо» U-21 розгромило «Арсенал-Київ» | 19-27
Кияни на виїзді здолали «Арсенал-Київ».

«Каноніри» все ще претендують на медалі молодіжної першості, тому, як для одних, так і для інших, матч був із серії поєдинку за шість очок.

У першому таймі невелика перевага, з точки зору реальних моментів для взяття воріт, була у «Динамо». На 20-й хвилині господарі збили у штрафному Булецу. Пробивати 11-метровий взявся Супряга, але примудрився не влучити у ворота.

Проте, динамівці все ж зуміли відкрити рахунок ще до перерви. Булеца підхопив м'яч в центрі, протягнув до штрафної і відпасував направо. Кравченко відпасував в штрафну, але захисники винесли. На підборі виявився Петрусенко, який низом пробив метрів з 18-ти і прошив захисників та воротаря. Це був єдиний удар в площину за стартові 45 хвилин.

Юрій Мороз поміняв флангами Кравченко і Шулянського, і це помітно пожвавило гру в атаці у «Динамо». Ближче до середини другого тайму «біло-сині» подвоїли перевагу зусиллями Булеци, який підхопив м'яч на лівому фланзі, увірвався в штрафну і пробив повз голкіпера.

Після голу другу жовту картку отримав Симотюк, залишивши свою команду вдесятьох. І практично відразу був призначений другий 11-метровий у ворота «Арсенал-Києва». Цього разу пробивати взявся Булеца і був точний.

Оскільки результат протистояння був практично вирішений, киянам залишалося лише довести поєдинок до логічного завершення. Також свій шанс отримали молоді футболісти. Зокрема - талановитий нападник Євген Рязанцев.

І все ж господарям вдалося відквитати один м'яч - подвійною помилкою Бражко і Хондака у власному штрафному скористався Колесник. Буквально відразу Булеца міг оформити хет-трик, але він не зумів переправити м'яч у ворота після потужного удару Рязанцева і сейва голкіпера.

3:1 - впевнена перемога «Динамо» і чергові три бали в турнірну таблицю дублерів.