Віктор Вацко: «Не розумію, чому грає де Пена, а не Супряга, за якого заплатили 6 млн»

Динамо Київ 5 Травня, 22:45 1339
Віктор Вацко: «Не розумію, чому грає де Пена, а не Супряга, за якого заплатили 6 млн»
Віктор Вацко в ефірі програми «Великий футбол» прокоментував гру «Динамо» в останніх матчах:
«Динамо» може дозволити собі купити форварда Сітала? Взимку могло б дозволити собі це? Але вони ж не зробили це. І нападником грає де Пена, який одну гру на емоціях видав. А з «Олександрією» - все, його немає.

Я вважаю, що категорично неправильно питати з молодих футболістів. Лідери у «Динамо» є? Циганков, у центрі поля Буяльський та Андрієвський, Шепелєв. Їх ставлять. Чи з Цитаішвілі питати?

Проблема «Динамо» - комплексна. І починається вона з керівництва клубу, з президента. Є виконавці, які пройшли чудову школу. Але молоді футболісти - нестабільні. Критикувати Циганкова? Не буду. Він на своїх плечах молодих тягне «Динамо» увесь сезон. Немає Вербича, Соля, Бєсєдіна, немає нападників. Я не розумію, чому грає де Пена, а не Супряга, за якого заплатили 6 мільйонів. Така сума для «Динамо» - величезна цифра. Як це, ти платиш 6 мільйонів за гравця, і не використовуєш його? Щось не те.

Сказати однозначно, що винен Ігор Суркіс, не можна. Тому що є зони відповідальності головного тренера. Гра, тактика. Але не можна сказати, що винен Хацкевич. Можна сказати одне: ситуація не влаштовує вболівальників «Динамо» категорично, - заявив Вацко.