Артем Франков: «Важко сказати, наскільки Русин був би успішним в іншій команді або в іншого тренера»

Футбол України 7 Травня, 23:13 847
Артем Франков: «Важко сказати, наскільки Русин був би успішним в іншій команді або в іншого тренера»
Головний редактор тижневика «Футбол» Артем Франков поділився думкою, чому Назарій Русин не грає стабільно в нападі київського «Динамо».
«Не варто в цій ситуації нічого вигадувати. Якщо на позиції форварда грає Вербич, або Де Пена - значить тренерський штаб не бачить у Русину гравця основи навіть попри його забиті голи після виходу на поле на заміну. Це позиція головного тренера та тренерського штабу «Динамо». Є такі у футболісти, які краще вміють виходити на замну, ніж грати в старті. Сьогоднішній тренер » МЮ» Сульшер тому яскравий приклад.

Безперечно, що Назарій Русин - талановитий форвард, який має гольову чуття, має всі можливості для успішної гри в стартовому складі. Мені важко сказати, наскільки він би був успішним в інший команді чи за іншого тренера. Передбачити тут, щось важко.

Я б хотів, щоб Назарій Русин залишився в «Динамо» та пробував далі пробиватися в склад команди. Тут важливо, щоб 20 річний форвард не втратив власну кар'єру. На рахунок можливого переходу до інших клубів - а які є варіанти?»