Владислав Калітвінцев: «Батько іноді мене хвалить, іноді критикує»

Футбол України 10 Травня, 20:38 641
Владислав Калітвінцев: «Батько іноді мене хвалить, іноді критикує» Фото: arsenal-kyiv.com
​Півзахисник «Арсенала» Владислав Калітвінцев свого часу виступав в составі одеського «Чорноморця».

У неділю «зброярі» як раз зустрінуться з «моряками». Напередодні матчу Владислав розповів про підготовку команди до гри, оцінив майбутнього суперника та свою готовність.

- Як проходила підготовка на цьому тижні?

- Все в звичному порядку, нічого не змінювали. Готувалися весь тиждень з розумінням, що нас чекає серйозний матч. Ми на фінішному відрізку, зараз кожна гра важлива, кожен матч - як фінал.

- Твій гол в ворота «Ворскли» зі штрафного став одним з кращих в УПЛ в цьому сезоні. Він додав психологічну впевненість тобі?

- Кожен гол допомагає психологічно, додає впевненості в своїх силах. Цей гол був для мене дуже важливим. Дійсно, я відчув себе на полі більш розкутим, впевненим в собі, гол надав мені сил. Сподіваюся, надалі продовжу в тому ж дусі.

- Батько тобі часто дає поради?

- Так, ми спілкуємося після кожної гри. Зідзвонюємося, він підказує, де я зіграв правильно, а де міг зіграти інакше. Іноді хвалить, іноді критикує. Це нормальний процес.

- Матч з «Чорноморцем» - гра за шість очок?

- Не сказав би, що це матч за шість очок. У нас зараз кожна гра - надважлива. Потрібно набирати очки, як можна більше, щоб в результаті залишитися в Прем'єр-лізі.

- Як думаєш, майбутній матч буде схожий на недавній поєдинок з «Чорноморцем», коли «Арсенал» здобув впевнену перемогу (3:1)?

- Ні, думаю, що у кожного матчу є своя історія. Подивимося, якою буде ця гра. Найголовніше, працювати колективно на поле, як ми грали в попередніх матчах. Бути уважними в обороні, знову показати дисципліну, грати один за одного.