Ігор Костюк прокоментував перемогу над київським «Арсеналом»

Динамо Київ 12 Травня, 18:43 874
Ігор Костюк прокоментував перемогу над київським «Арсеналом» Фото: ФК Динамо Київ
​Головний тренер «Динамо» U-19 Ігор Костюк прокоментував матч з київським «Арсеналом» (3:1).

- Чи задоволені ви тим, як хлопці себе проявили? Під час матчу Ви на підвищених тонах з ними спілкувалися...

- Було два абсолютно різних тайми. Якщо в першому ми повністю переграли «Арсенал» і створили достатню кількість моментів, щоб забити і вирішити результат матчу, то в другому таймі зовсім протилежну гру показали. Пропали швидкості і структура гри... Кожен вийшов грати сам за себе.

- Хлопці рано повірили в перемогу?

- Ми в перерві говорили, що гра не зроблена, що на другий тайм потрібно виходити з такою ж концентрацією. Але у них у підсвідомості, видно, вже була думка, що вони цю гру виграли.

- Чи ведете якісь розмови з Русланом Нещеретом? Хлопець вже вдруге за кілька матчів «привозить» гол у свої ворота...

- Без помилок немає професійного росту. Ми розуміємо це. Добре, що в цій грі у нас був достатній заділ. Ми з ним, звичайно, розмовляємо, адже потрібно прибирати ці помилки. Ви правильно сказали, що у нього вже кілька ігор поспіль такі помилки, які призводять до гольових ситуацій і забитим м'ячам у наші ворота. Бесіди ведуться. У молодих гравців таких помилок ще багато буде, але через них хлопці розвиваються.

- Яким чином зараз вдасться підбадьорити його психологічно?

- Він спокійний.

- Чи задоволені ви грою Владислава Супряги, у сторону якого від вас були зауваження під час гри?

- Ви бачили, що у нас була достатня кількість флангових передач у штрафну. Ми це і на тренуваннях відпрацьовуємо, і просимо нападників, щоб вони весь час були на ближній штанзі. А Влад ж під час гри постійно стояв у центрі штрафного і хотів забити м'яч, але у першому ж моменті, коли він побіг на ближню штангу, то відразу і гол вийшов. Робота нападника - завжди бути на вістрі атаки, на ближній штанзі. Звідти найбільше м'ячів і забивається.

- Євгена Ісаєнко бережете на матчі збірної?

- Історія замовчує про це! У нього три жовтих картки вже є, а незабаром гра з «Шахтарем».