Динамівці безпідставно атакували Монзуль після матчу з «Зорею». Експерт не побачив помилок в роботі Катерини

Динамо Київ 12 Травня, 22:01 1986
Динамівці безпідставно атакували Монзуль після матчу з «Зорею». Експерт не побачив помилок в роботі Катерини
«Динамо» - «Зоря» 1:1. Суддівський аналіз матчу.

«Динамо» знову втратило очки, а арбітр поєдинку за участю киян знову опинився під вогнем. Вже навіть не ведемо мову про хвилю обурення, яка здійнялася на форумах інтернет-сайтів чи навіть в окремих ареалах журналістського середовища. Звернемо увагу хоча б на світлини нашого фотографа Олександра Приходька, зроблені опісля фінального свистка матчу «Динамо» – «Зоря». Спершу футболісти, а потім і тренери на чолі з Олександром Хацкевичем атакували Катерину Монзуль та її помічників.

Динамівці безпідставно атакували Монзуль після матчу з Зорею. Експерт не побачив помилок в роботі Катерини - изображение 1

Причина – начебто помилкове призначення штрафного удару в бік воріт «Динамо», з якого «Зоря» забила рятівний гол. Однак помилки у виконанні арбітра в полі не було – про це нам сказав суддівський експерт, екс-арбітр ФІФА Мирослав Ступар. Експерт закликає громадськість даремно суддів не критикували, а в даному конкретному випадку шукати проблеми саме в діях футболістів «Динамо».

- Катерина Монзуль не помилилася в епізоді з призначенням штрафного удару на 90-й хвилині зустрічі «Динамо» – «Зоря». Сілас пробив з-за меж штрафної зони, під удар кинувся Олександр Андрієвський, але зіграв дуже незграбно. Наче каратист. І хоч грубощів з боку динамівця ми не побачили, однак побачили те, як Андрієвський врізався в Сіласа після удару бразильця по м'ячу. Це порушення правил, за яке не було жовтої карточки (другої, до речі, для Андрієвського), оскільки не було грубощів. Але штрафний призначений справедливо в силу недбалості дій Андрієвського: Олександр проявив недостатньо уваги і не розрахував свої сили під час ведення боротьби.

Мирослав Ступар