Кулінарна битва юних динамівців

Футбол України 17 Травня, 10:36 1106
Кулінарна битва юних динамівців | 19-27
В гостях у партнера ФК «Динамо» - піцерії «Pizza Di Casa» відбувся традиційний захід за участі гравців нашого клубу.

У середу, 16 травня, в закладі по вулиці Пушкінська, 24, футболісти команди U-19 Вікентій Волошин та Дмитро Єфименко виготовили піци за власним рецептом.

Як відомо, харчування футболістів - одна з ключових складових всього процесу, яка безпосередньо впливає на результат. Складно переоцінити вплив щоденного харчування футболіста на його виступи на полі. Тож і Вікентій та Дмитро не здивували, коли сказали, що ретельно стежать за своїм режимом харчування, дотримуються збалансованої пропорції білків, жирів і вуглеводів та не допускають переїдання і надмірного набору ваги.

Власне кажучи, ще перед стартом кулінарної пригоди Вікентій та Дмитро зізналися, що кухня - не їх природна стихія. Навпаки, сьогоднішня піца - дебютна для обох динамівців. Втім, хлопці швидко зрозуміли, що процес приготування її досить простий, тож під час випікання страв встигли і поспілкуватися з присутніми. Зокрема динамівці поділилися, що у фіналі Ліги чемпіонів будуть вболівати за «Тоттенгем»...

Коли піци були готові, їх автори приступили до дегустації, по черзі спробувавши кожну. Виявилося, що вони не тільки красиво виглядали зовні, але і були дивовижними на смак.

Наостанок, гравці «Динамо» U-19 запросили всіх уболівальників на прийдешній матч з донецьким «Шахтарем», який відбудеться в рамках чемпіонату України серед юнацьких команд - 24 травня на клубній базі в Конча-Заспі.

Нагадаємо, що раніше свої кулінарні здібності продемонструвала низка гравців першої команди, серед яких Артем Шабанов, Георгій Бущан і Володимир Маханьков та Володимир Шепелєв.