17/05/2019 21:00 140

ФФУ і домуправ

Відомий журналіст Микола Несенюк прокоментував рішення виконкому ФФУ провести ребрендинг організації – змінити назву «Федерація футболу України» на «Українська асоціація футболу».

«На вулиці, що поруч із тою, де я виріс, знаходилось «домоуправління», цю назву я чув від сусідів по комуналці чи не щодня, поки ходив до дитсадка. Коли пішов до школи, воно вже називалося ЖЕУ (житлово-комунальне-управління). Поки вчився, ця контора стала іменуватися ЖЕК (житлово-комунальна контора)…

У наступні тридцять років назву змінювали регулярно, причому і двірники, і трактористи, і начальник були ті ж самі. Моя мама до останнього дня називала того начальника «домуправом». Після кожного перейменування контори вулиці ставали все бруднішими, водогін проривало все частіше і все інше теж не покращилося. Лише пару років тому той двірник помер… І «домоуправління», здається, ліквідували остаточно. Мама до цього не дожила.

Це я до того, що сьогодні перейменували Федерацію футболу України. Тепер це Асоціація футболу України із тим ж самими двірниками і тим самим начальником. Невже чекати тридцять років? Чи доживу?» – написав Несенюк на своїй сторінці у Facebook.
Читайте першими новини про світовий футбол на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше