Миколенко відновиться за тиждень і готуватиметься до матчів збірної України

Динамо Київ 17 Травня, 21:12 999
Миколенко відновиться за тиждень і готуватиметься до матчів збірної України
Віталій Миколенко не поїде з молодіжною збірною України на чемпіонат світу U-20, але буде готуватися з національною командою до матчів проти Сербії і Люксембургу.

Тренерський штаб збірної України оголосив заявку національної команди на матчі відбіркового циклу до Євро-2020 проти Сербії (7-го червня) і Люксембургу (10-го червня).

У списку з 31-го футболіста є і Віталій Миколенко, який, як стало нещодавно відомо, не поїде на чемпіонат світу U-20 через травму стегна. До слова, чемпіонат світу U-20 почнеться 23-го травня в Польщі.

Як стало відомо Football.ua, Миколенко оговтається від свого ушкодження, за прогнозами лікарів, вже через тиждень, Таким чином, крайній захисник буде готуватися до матчів проти Сербії і Люксембурга в відборі на Євро-2020 з національною командою.

Також у заявках і національної збірної, і молодіжної команди U-20 присутній Андрій Лунін. За словами джерела, в разі, якщо команда Олександра Петракова вилетить на ранній стадії, то Лунін відразу ж прибуде в розташування збірної України.

Підготовчий збір національної команди стартує 25-го травня в Харкові.