«​Динамо» - «Маріуполь»: увага до карток перед «Шахтарем»

Футбол України 18 Травня, 13:36 589
«​Динамо» - «Маріуполь»: увага до карток перед «Шахтарем» | 19-27
18 травня в Києві на «Олімпійському» команда Олександра Хацкевича прийме азовський «Маріуполь».

У майбутньому матчі у «Маріуполя» турнірної мотивації має бути більше, ніж у киян. У «Динамо» тільки примарні шанси поборотися за перше місце, а команда Бабича веде відчайдушну боротьбу із «Зорею» за четверту позицію.

Раніше «Динамо» і «Маріуполь» провели між собою 45 матчів у всіх змаганнях. 38 зустрічей завершилися перемогою «біло-синіх», у Маріуполя дві Вікторії. Ще в п'яти іграх були зафіксовані нічиї.

У «Динамо» після гри з «Маріуполем» буде матч з «Шахтарем», тому особливо уважно у грі з азовцями потрібно грати Гармашу, Сидорчуку, Русину, Циганкову, Андрієвському і Шабанову, у яких по три жовтих картки і попередження автоматично позбавить їх шансів зіграти проти «Шахтаря». Крім того, гру з «Маріуполем» через травму і дискваліфікацію пропускає Віталій Миколенко.

Що стосується лазарету, то у «Динамо» поза грою Вербич, Соль, Буяльський та Кадар. Тамаш у грі із «Зорею» не зміг дограти навіть до перерви через м'язовий спазм задньої поверхні стегна. У гостей може не зіграти півзахисник Валерій Федорчук – у нього пошкодження пахових кілець.