«Ми повернули Бойка в «Динамо», а він підписав контракт з російським агентом»: Панков розповів скандальну історію

Динамо Київ 24 Травня, 22:52 2727
«Ми повернули Бойка в «Динамо», а він підписав контракт з російським агентом»: Панков розповів скандальну історію
Український агент Олександр Панков розповів історію про співпрацю з голкіпером «Динамо» Денисом Бойком у 2010 році.

Ти був агентом Бойка. Зараз його агент Шаблій.

– Так, але він після мене поміняв дуже багато агентів. Спочатку були ми з Денисом Онищенком. Потім був Галушко, Михайлов.

– Чому він пішов від тебе?

– Бойко пішов від мене, коли Газзаєва прибрали з «Динамо», який його повернув з оренди в «Оболоні» на моє прохання. Прийшов Сьомін, у мене з ним контактів не було. Після матчу з «Шерифом» його засадили на лавку. За 2-3 тижні він сказав: «Хлопці, чим ви можете мені зараз допомогти?» Кажу: «Газзаєва немає. Зараз Сьомін прийшов».

Нашої великою помилкою було, що ми не підписали агентський контракт. Він тоді казав: «Хлопці, я ж мужик, буду виконувати, ви красені, зробили роботу». Кажу: «Давай підписувати контракт».

А він тоді підписав з іншим агентом-іноземцем контракт. Цей контракт вони підписали, але агент не повернув копію. І він не знав, реєстрував він його чи ні. Він боявся дуже, щоб не було подвійного контракту, тому що можуть бути проблеми.

Тоді він говорив: «Хлопці, давайте не будемо підписувати, раптом він зареєстрував його». А оскільки агент був росіянин, я подзвонив в РФС. Там сказали, що ніякої договір не зареєстрований. А Денис казав: «Ну раптом ...». Я йому відповів: «Ну добре, давай не підписувати». Все, це пастка.

Далі це просто чесне слово. І він своє чесне слово не виконав по сьогоднішній день. Уяви, це 2010 рік.

– Якщо на наступний день він приходить до тебе і просить допомогти з працевлаштуванням.

– Не буду я йому допомагати. Він до нас приходив, ми з ним нормально розмовляли. Але я йому не буду допомагати. Він знав, що ми тільки починаємо агентську діяльність, ми йому збільшили контракт мало не в 8 разів.

Повернули в «Динамо» - це було найголовніше. Тому що Газзаєв тоді не знав, що є взагалі Бойко. Тоді він їздив на метро, а потім різко почав на «Каєні». Бойко повівся некоректно, і він знає про це, буде з цим жити до кінця своїх днів.

Джерело – програма Бомбардир