Світовий футбол 26 Травня, 20:39 817
Мбокані дублем допоміг «Антверпену» здійснити божевільний камбек із «Шарлеруа» і вирвати путівку в Лігу Європи | 19-27
У фіналі плей-офф за Лігу Європи у чемпіонаті Бельгії «Антверпен» обіграв «Шарлеруа».

Бельгія. Плей-офф, фінал

Антверпен – Шарлеруа – 3:2

Голи: Мбокані, 16, 67, Рафаелов, 22(п) – Осімхен, 1, Дессолейл, 12

Шарлеруа, який у попердньому раунді залишив поза бортом плей-офф Кортрейк Андрія Бацули, дуже потужно розпочав фінальний поєдинок.

Вже на 12-й хвилині номінальні гості володіли перевагою у 2 м'ячі. Однак Антверпен знайшов у собі сили ще до перерви відновити рівновагу, а в середині другого тайму забити переможний гол. Відзначимо, що у складі переможців, які здобули право представляти Бельгію у Лізі Європи, дублем відзначився колишній нападник Динамо Дьємерсі Мбокані.