​Ігор Циганик: «Все залежить від аргументів Хацкевича в кінці сезону»

Футбол України 28 Травня, 17:53 857
​Ігор Циганик: «Все залежить від аргументів Хацкевича в кінці сезону»
Ведучий «Профутболу» Ігор Циганик у програмі «Циганик Live» поділився думками про шанси Олександра Хацкевича залишитися в «Динамо».

- Важко сказати. Останнє інтерв'ю Ігоря Суркіса натякає на те, що Хацкевич все-таки знайде можливість переконати його в здатності команди боротися за трофеї і бути конкурентоспроможною командою в наступному сезоні. Президент розуміє, що він більшою мірою несе відповідальність за клуб. В останні 25 років «Динамо» асоціюється з його прізвищем. Все ж, знаючи Суркіса, можу припустити, що він дає Хацкевичу «паси» для того, щоб він зміг його переконати. Такого кредиту довіри раніше не мав жоден тренер.

Все залежить від Хацкевича і його аргументів в кінці сезону. Думаю, там буде розмова з математичними розкладками. Будуть дивитися, чи прогресують футболісти, чи ні. Якщо по них будуть пропозиції, це означатиме, що робота Хацкевича досить серйозна. Також буде питання і по бразильцях. Минулого літа за них були заплачені серйозні гроші. До Сідклея присутня певна упередженість. Думаю, що президент запитає, чому так відбувається.

Гонсалес півтора роки тому відмовився грати в «Динамо» при нинішньому тренерському штабі і попросив шукати йому новий клуб чи він буде сидіти тут до закінчення контракту. Знайти місце на полі йому не змогли, а Бразилії він став одним з найкращих футболістів. Ціна на нього може серйозно вирости, і добре, що його контракт належить киянам. Є можливість заробити на його продажі.

Варіант, при якому Хацкевич може залишитися 50 на 50, бо його контракт закінчується. Це не та ситуація, коли треба вирішувати, припиняти з ним співпрацю чи ні. Буде питання про те, якою буде його нова угода, і на скільки років вона буде розрахована. Гра проти «Олександрії» також дасть багато відповідей. Перспективи залишитися у Хацкевича досить великі. Молоді футболісти довіряють цьому тренеру. Ця команда готова співпрацювати з ним і далі. Але потрібні прогрес і рух вперед.