​14-річний гравець, який зняв шорти перед суддею-дівчиною, буде півроку стригти газон

Світовий футбол 30 Травня, 12:22 2778
​14-річний гравець, який зняв шорти перед суддею-дівчиною, буде півроку стригти газон
Футболіст італійської команди «Трепорті» дізнався про покарання, яке він понесе за підсумками розслідування інциденту з його участю в недавньому матчі.

Нагадаємо, скандал стався під час зустрічі «Трепорті» з іншою підлітковою командою – «Міранезе». В один з моментів 14-річний гравець під час виконання кутового удару зняв шорти перед суддею-дівчиною і крикнув їй: «Давайте подивимося, чи вистачить у вас сміливості видалити мене». За цей вчинок він отримав червону картку, що викликало серед батьків бурхливе обурення.

Як повідомляє La Repubblica, гравець, що провинився, був дискваліфікований на рік з можливим скороченням терміну в два рази за умови, що він погодиться пройти курс перевиховання, в ході якого він зможе тренуватися зі своєю командою, але повинен буде допомагати в організації занять, чистити роздягальні і стригти газон. Футболіст і його батьки вже погодилися з цим рішенням.

Покарання частково торкнеться і тих батьків, хто дозволив собі образливі висловлювання на адресу судді. Дівчина була запрошена в місто, де стався інцидент. Там вона отримає офіційні вибачення. Також протягом декількох місяців з гравцями «Трепорті» працюватиме психолог.