Олег Кузнєцов: «У Словаччині в нашому розпорядженні була обмежена кількість футболістів»

Футбол України 30 Травня, 16:30 978
Олег Кузнєцов: «У Словаччині в нашому розпорядженні була обмежена кількість футболістів»
Головний тренер юнацької збірної України U-18 Олег Кузнєцов підбив підсумки виступу команди на міжнародному турнірі.

На зборі юнацької збірної України (футболісти не старші 2001 року народження), що недавно завершився, наша команда взяла участь у міжнародному турнірі «Кубок Словаччини». Граючи там далеко не основним складом, синьо-жовті посіли четверте місце.

Про підсумки проведеної роботи розповів головний тренер збірної України Олег Кузнецов.

— З огляду на те, яким складом ми поїхали на цей турнір, я вважаю, результат для збірної позитивний, — сказав Олег Володимирович. — Якщо за рахунком ми в деяких матчах поступилися, то по грі я б цього не сказав.

— Чи говорить це про те, що в цієї збірної пристойний потенціал?

— Зараз хтось із хлопців зіграв краще, хтось — гірше, але особливих претензій до футболістів ми не маємо. Ми й надалі стежитимемо за цими виконавцями, отже, усе в руках самих гравців.

У Словаччині були складні змагання хоча б тому, що за п'ять днів довелося провести чотири поєдинки. До того ж у нас була обмежена кількість футболістів. Якщо ми поїхали на турнір із 17-ма гравцями, то інші збірні мали у своїх складах по 20—22 виконавці.

— Який матч у виконанні збірної України вам сподобався найбільше?

— Напевно, поєдинок із хорватами. Гра хоч і завершилася внічию (0:0), але за думкою, динамікою наші хлопці виглядали добре.

— Перед кваліфікацією Євро у вашої команди буде ще два збори. Там ви плануєте побачити всіх найсильніших футболістів?

— Дуже на це сподіваюся, оскільки обидва наші осінні етапи підготовки проходитимуть у дати УЄФА, тому клуби зобов'язані будуть відпустити своїх гравців у збірні.