Збірна України 8 Червня, 00:05 10887
Литва з двома вилученнями вириває очко у Люксембурга: як виглядає турнірна таблиця відбору на Євро-2020 в групі збірної України | 19-27
​Сьогодні відбулися матчі 3-го туру відбору на Євро-2020 у групах А, В та D. Підбиваємо підсумки ігрового дня.

Вилучення: Миколюнас, 42, Воробйовас, 90+5

Суперники збірної України у групі В розписали результативну нічию. Люксембург вийшов вперед у середині першого тайму, а перед свистком на перерву Литва залишилася в меншості через вилучення Миколюнаса. Однак гра в меншості не завадила господарям відновити рівновагу. Люксембург тепер посідає друге місце у таблиці, поступаючись Україні 3 очками. Команди проведуть очну зустріч 10 червня у Львові.