Флеш-коментар Андрія Шевченка

Збірна України 8 Червня, 00:13 1827
Флеш-коментар Андрія Шевченка
Наставник збірної України розібрав перемогу над командою Сербії (5:0) у відбірковому поєдинку на Євро-2020.

«Складно говорити, віддали сьогодні багато енергії. Я вдячний хлопцям, зокрема тим, хто приїхав раніше - Коноплянці, Безусу, Ярмоленку, Шведу. Не грати такий довгий час - це серйозно б'є по фізичній формі. Вони добре відпрацювали, це був великий поштовх, особливо для Жені Коноплянки.

Серби виставили команду з великою кількістю атакувальних футболістів. Здається, вони вперше грали з трьома захисниками. Ми були готові до цього, трохи змінили нашу схему та пояснили футболістам, проти кого грати. Посилили наші фланги. Для нас фізичний стан футболістів зіграв велику роль, хлопці були готові дуже добре. Для гравців «Динамо», «Шахтаря» та «Зорі» чемпіонат завершився трохи пізніше, і це був наш козир.

Забиті голи були дуже важливими, адже з перших хвилин у нас була перевага. Циганков чудово виконав два моменти. А далі ми знали, що серби будуть відкриватися. Мене цікавила цілісність гри - це те, чого ми вимагали. Моментами ми дуже добре контролювали м'яч.

Дебютний гол Яремчука за збірну? Ми знали, наскільки Роман чекає цього м'яча. Він виконує величезний обсяг роботи, не вистачало тільки голів. Тому вся команда була дуже за нього рада. Дуже приємно, що у нас дійсно є колектив, який і виграє, і програє разом. Вони не діляться на клуби, а стають одним цілим, коли приїжджають до збірної.

-Я вдячний львівській публіці за такий теплий прийом і заповнений стадіон. Сподіваюся, у наступному матчі (проти Люксембургу 10 червня. - Прим. ред.) буде така сама підтримка. Львів - особливе місто, і для мене також важливе, адже тут я провів дебютний матч за молодіжну збірну проти Голландії та забив гол.

Хлопці, які не грали, проводять зараз тренування. Завтра буде відновлення для виконавців, які грали, а для інших зробимо заняття. Для нас матч із Люксембургом - принциповий. В першу чергу, це турнірна позиція, нам важливі три очки для виходу на Євро. По-друге, це історія з натуралізацію Мораєса. Особисто для мене була неприємна ця ситуація», - сказав Андрій Миколайович в ефірі каналу «Футбол 1».