11/06/2019 11:45 685

Баранка: «Під час матчу з «Динамо» U-21, гравці «Олімпіка» навіть плакали в перерві між таймами»

Голова Комітету з етики та чесної гри УАФ Франческо Баранка розповів про нові деталі у справі про договірні матчі молодіжних команд «Олімпіка».

Credit 365 [CPS] UA

«Останні три місяці ситуація була унікальною. З однієї сторони, були гравці, які звинувачували тренера й клуб у тому, що їх змушували програвати. Зокрема, у матчі з командою Динамо U-21, коли окремі гравці Олімпіка навіть плакали в перерві між таймами.

Ми говоримо про більш ніж 30 зафіксованих матчів, ми говоримо про такий серйозний злочин, а зі сторони Олімпіка все зводиться до аргументації проти думки експертів по одному матчу.

«Олімпік»: «Більше 2 років триває знищення клубу чиновниками ФФУ / УАФ»

Звинувачення щодо трактування коефіцієнтів ставок є просто безпідставними! Буде надзвичайно цікаво подивитися на пояснення цього в CAS від юристів і експертів Олімпіка.

Я буду дуже радий також почути відповідь Олімпіка на питання, чому вони пішли з поля в матчі з Карпатами U-21 у грудні 2017 року. Тоді вони публічно заявили, що причиною були підозрілі рухи коефіцієнтів ставок, але як таке могло бути, якщо підозрілі коефіцієнти є просто моїм винаходом?

У такому випадку всі отримані звіти УЄФА та інших міжнародних організацій про ставки в матчах Олімпіка, включаючи матч Кубка України в жовтні 2017 року, теж були вигадками. Або, можливо, взагалі існує світова змова проти Олімпіка з метою підозріло міняти коефіцієнти ставок у матчах цього клубу?» – цитує Баранку прес-служба УАФ.

Читайте першими новини про світовий футбол на каналі 1927 у Telegram
Credit 365 [CPS] UA
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше